Jak mít akustiku místnosti pod kontrolou?

Ostatní

Plánujete si otevřít zvukové studio či školicí místnost? Pak je důležité si zajistit nejen kvalitní AV techniku, ale také akustiku prostoru. Akustika prostoru je totiž velice důležitá pro to, aby byla zajištěna vysoká kvalita zvuku v místnosti. Obrátit se můžete například na společnost AVT Group, která se postará o kvalitní provedení akustiky místnosti, elektroakustiky a v případě potřeby i vybavení místnosti AV technikou. Díky této firmě tak budete mít akustiku pod kontrolou.

Pro různé prostory

Společnost AVT Group v oblasti akustiky patří mezi přední české firmy, jež si poradí se širokým spektrem místností. Mezi často řešené prostory této společnosti patří zejména:

  • Divadla, koncertní haly a sály
  • Zvuková studia
  • Školská zařízení
  • Sportovní haly
  • Letiště a nádraží

Samozřejmě se jedná jen o hrubý výčet oblastí, kde nachází firma AVT Group nejčastější využití. Na společnost AVT Group se můžete obrátit téměř s jakýmkoliv prostorem, jelikož ke každému prostoru přistupuje individuálně a navrhuje pro něj akustiku na míru.

Řešení přesně podle vašich představ

Společnost AVT Group se zabývá akustikou prostoru již mnoho let, proto je nejen vytvořit návrh, ale provést i veškerou realizaci. V rámci akustiky prostoru vám zajistí měření akustiky, jako je měření srozumitelnosti, měření doby dozvuku či měření vzduchové nepruzvučnosti. V podstatě zajistí veškeré služby, které jsou s akustikou spojené. Kromě zajištění kvalitního ozvučení se postará případně i o vybavení prostoru AV technikou, včetně jejího servisu.

Proč využít služeb společnosti AVT Group?

Možná si říkáte, proč využít pro ozvučení místnosti právě společnost AVT Group? Mezi přednosti této společnosti patří zejména mnohaleté zkušenosti, které zajistí, že s výsledkem budete stoprocentně spokojeni. O kvalitách této společnost svědčí i fakt, že se na ni obrací známé firmy, jako je Prima, Nova, Česká televize apod. V oblasti akustiky tak má na českém trhu významné postavení.