Jak řídí firmy profesionálové? Používají CRM systém

Ostatní

Každý rok zkrachuje velké množství firem. Mnoho firem se také dostane do úpadku a ke krachu směřují. Mnohdy jsou to i poměrně velké firmy, které jsou na trhu dlouho. Čím je to způsobeno? Je to špatným řízením. Pokud nemáte o firmě dokonalý přehled, nemůžete správně plánovat její budoucnost, řídit zaměstnance, investice a cokoliv dalšího. CRM systém se postará o to, abyste měli přehled naprosto o všem a aby vám řízení firmy zabralo méně času než nyní.

AutoCRM nahradí vaše dosavadní programy

Nejpokročilejším CRM systémem na trhu je AutoCRM. Používají ho firmy všech velikostí i zaměření. Bude vám upraven tak, aby obsahoval všechny funkce, jaké k řízení firmy potřebujete. Můžete zde řešit účetnictví, správu reklam, rozdělování práce, plánování harmonogramu, komunikaci s klienty a nahradí také projektové řízení – software. Jde o všestranný program, který má přehledné rozhraní a vy se můžete mezi jednotlivými entitami snadno přepínat. Mnoho procesů můžete zautomatizovat a zpřehlednit. S pomocí Ganntova diagramu například uvidíte, v jakém stavu zpracování jsou jednotlivé zakázky a jakou mají návaznost na další zakázky. Pohodlně zde můžete přiřazovat zaměstnance k zakázkám, sledovat jejich vytíženost i docházku.

Dokonce zde můžete i spravovat soubory a reklamní kampaně. Budete zde mít přehled o všech důležitých informacích o firmě. Můžete si snadno zobrazit třeba obrat nebo zisk za různá období a podle toho plánovat výdaje, budete vědět, jakou má váš web návštěvnost, jak jste vytížení, jak si dlouhodobě vedete a co byste měli změnit. CRM bude tím největším přínosem pro vaší firmu a umožní vám prosperovat a najít slabiny, které vás dříve brzdily. Vyzkoušejte tento systém zdarma na AutoCRM.cz.