Chcete založit společnost, ale nemáte vhodné sídlo?

Ostatní

Mnoho podnikatelů si přeje změnit své podnikání z OSVČ na společnost s ručením omezeným. Je to otázka prestiže, ale i reklamy. Pokud se rozrůstáte, nabíráte zaměstnance a plánujete budoucnost svého byznysu, může pro vás být příjemnější představa to vše dělat pod hlavičkou společnosti. Založení společnosti bylo v minulost byrokraticky náročné, dnes už jsou podmínky podstatně jednodušší.

Myslíte na sídlo společnosti?

Někteří lidé si zakládají společnosti svépomocí, jiní to nechávají na profesionálech. V každém případě se neobejdete bez sídla společnosti. Kde by vaše společnost mohla sídlit? Někteří pro tyto účely využijí svou provozovnu, ale jiní mají nevyhovující prostory, často se stěhují nebo třeba zatím nemají žádné prostory, které by mohli jako sídlo využít.

Řešení existuje, stačí využít virtuální sídlo pro OSVČ a firmy. Jedná se o službu, která je dělána právě pro ty, kteří potřebují zajistit sídlo, ale nechtějí kvůli tomu utrácet velké peníze za pronájem prostorů. V tomto případě si jen pronajímáte adresu, na které bude vaše firma založena. Tuto službu nabízí společnost na Firmy-sidla.cz. Nabízí se vám k výběru široká škála prestižních pražských adres, ze kterých si můžete vybrat vhodné sídlo pro vaše podnikání.

Pronájem je velmi výhodný, zajistit si ho můžete už od 99 korun na měsíc. Nejde však jen o obyčejnou adresu napsanou pod hlavičkou společnosti, jde o adresu, kde můžete skutečně fungovat. Na daném místě budete mít schránku a bude vám přebírána veškerá korespondence, která vám může být přeposílána na vámi zvolenou adresu, třeba k vám domů. Také se zde nachází konferenční prostory, které si můžete pronajmout ke svým obchodním schůzkám, třeba se svými partnery nebo zákazníky. Využít můžete třeba virtuální adresy Praha 1. Inspirujte se nabídkou na webu Firmy-sidla.cz a zajistěte si vhodné sídlo pro vaši firmu třeba ještě dnes.