Využijte český CRM systém ke komplexnímu řízení vaší společnosti

Ostatní

Úspěch v podnikání není samozřejmostí, většinou se drží těch, kteří jsou nejen pracovití, ale dokáží také chytře plánovat a přemýšlet nad rozvojem byznysu. Mezi největší pokroky v oblasti vedení firem patří zavedení CRM systému. Ještě se najde mnoho lidí, kteří firmu ovládají jen přes email a nemají přehled nad důležitými daty, jako je obrat společnosti, stav projektů, fakturace, návštěvnost webu a další. Neznalost důležitých dat vede k tomu,že se firma zasekne na jednom místě a nemůže růst. Pohněte se z tohoto bodu tím, že si zajistíte CRM systém, který vám umožní řídit celou společnost a mít přehled nad důležitými daty.

Jaký CRM systém zvolit?

CRM systémů je na trhu více, ale vyplatí se sáhnout vždy po tom nejlepším, kterým je AuoCRM. Nejlepší je především proto, že je kompletně v češtině a obsahuje nejvíce funkcí, ze kterých si vyberete ty, které skutečně využijete.

Pokud používáte větší množství programů, abyste se mohli věnovat jednotlivým činnostem ve firmě, AutoCRM je všechny nahradí. Je vhodný pro všechny obory podnikání a také pro velké i malé firmy. Budete zde mít pod kontrolou kompletní korespondenci se zákazníky, můžete jim odsud posílat nabídky i newslettery. Také zde můžete evidovat kontakty a volat klientům. Velmi důležitá je možnost plánování a řízení úkolů. Můžete zde vytvářet úkoly, řadit je v harmonogramu a přidělovat je jednotlivým kolegům. Můžete průběžně sledovat, v jaké jsou fázi a podle toho plánovat další práci. CRM systém mohou využívat i vaši zaměstnanci, kterým můžete přidělit práva. Skrze program s nimi můžete komunikovat, posílat jim práci, sledovat jejich docházku a další důležitá data. Pokud disponujete webem, můžete zde sledovat, jakou má návštěvnost a také můžete řídit propagaci a sledovat její efekt. Máte přehled nad účetnictvím? Nemusíte chodit do účetního programu, zde stačí jít do sekce s fakturací a můžete snadno vidět, kdo faktury zaplatil, jaký je váš zisk a jestli vaše firma roste nebo naopak upadá. Mnoho stereotypních úkonů ve vaší firmě může být konečně automatizováno. Zjistěte více informací o tomto CRM systému na AutoCRM.cz, kde si ho můžete také zdarma vyzkoušet.