Tapetujte svépomocí

Ostatní

Lidí, kteří vám doma vytapetují a nechají si to náležitě zaplatit, je celá řada. Pokud se do tapetování ale pustíte sami, určitě to zvládnete také, chce to jen trochu cviku a pečlivosti. Tapeta může být papírová, vliesová, nebo vinylová. Speciálním typem jsou potom tapety samolepicí. Obecně mnohem lépe se pracuje s tapetami vliesovými, jsou pevnější, lepidlo se nanáší na zeď, takže manipulujete se suchými pásy tapety. Co se týká papírových tapet, s těmi je realizace malinko složitější, tapetu je třeba natřít lepidlem, nechat provlhnout a takto připravená se nanáší na suchou zeď. Není to ale nic, co byste sami nezvládli. Stačí dobře připravit podklad pod tapetu, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Tapetu na zeď si můžete pořídit v libovolném designu, tapety mohou být romantické, skandinávské, s přírodními motivy, nebo třeba s foto dekorem.

Pořiďte si vše pro tapetování na jednom místě

Rozhodnete-li se pro tapetování, určitě navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, kde je pro vás k dispozici široký sortiment nejrůznějších tapet. Vyberete si z pohodlí vašeho domova, tapety vám přijdou také až domů. Jako dárek k nákupu tapet získáte lepidlo na tapety zdarma.

Chcete se vyhnout složitějšímu manipulování s tapetou a lepidlem? Přesto vám kouzlo tapety učarovalo a vy byste si s její pomocí chtěli zútulnit váš interiér? Potom můžete zvolit samolepicí tapety, jejichž aplikace je ještě mnohem snazší. Samolepicí tapety jsou na rubu opatřené vrstvou lepidla, stačí tedy sejmout podkladový papír a můžete tapetu hned nalepit na suchý, čistý a rovný povrch. Podle vybraného dekoru lze samolepicí tapety použít na zeď, dveře, nábytek, nebo třeba chladničku apod. Můžete tak zrenovovat na pohled již ne příliš atraktivní vybavení bytu. Vyberte si i vy dekorativní tapety jakéhokoli typu a vylaďte si vaši domácnost podle svých představ.