Letáky a slevy na autopříslušenství

Ostatní

Poštovní schránky, které jsou mnohdy přeplněné různými letáky známe všichni. Někteří na tento jev žehrají a vylepují si na své schránky upozornění „nevhazujte reklamní letáky“. Většina lidí však chápe letáky jako skvělý zdroj aktuálních informací a propagace zboží nebo služeb. Bez letáků bychom se často ani nedozvěděli například o nově otevřeném obchodu nebo o zajímavých akčních slevách. Ovšem novinkou v tomto směru je Tipli, díky které vám již neunikne žádná výhodná nabídka.

Jak funguje nabídka letáků Tipli?

Jedná se o nejlepší nabídku akčních letáků českých obchodů. Díky této službě pro zákazníky můžete sledovat jak aktuální, tak budoucí letáky v mnoha kategoriích. Letáková hlídka Tipli za vás ohlídá všechny nabídky a každý týden pro vás vybere ty nejlepší nabídky z aktuálních letáků. Jako bonus můžete ještě získat z každého nákupu v partnerském obchodě zajímavou část peněz nazpět díky cashback portálu Tipli. Akční letáky jsou k dispozici nejen v obchodech s potravinami, ale i s oblečením, elektronikou, drogistickým zbožím, ale také v hobby marketech, v obchodech s nábytkem, v lékárnách a v dalších. Letáky můžete sledovat online, což vám umožní ušetřit při nákupech zajímavé sumy peněz.

Slevy pro motoristy

V souvislosti s nakupováním panuje všeobecný názor, že je to výsada a radost zejména žen. Ovšem služba Tipli, díky které můžete například sledovat akční letáky online nebo získat zajímavou částku peněz při nákupu zpět díky tzv. cashback portálu Tipli, si získá příznivce i mezi muži. Zvláště když se bude jednat o jejich miláčka na čtyřech kolech, kterého si budou moci výhodně vylepšit kvalitními autodoplňky. Slevy na autopříslušenství se ovšem týkají i velmi potřebných věcí, jako jsou například pneumatiky. S nastalou zimní sezónou lze při nákupu nových zimních pneumatik přes Tipli značně ušetřit.