Zúročte své investice a prodejte výhodně zlaté slitky a mince

Ostatní

Je ideální období pro prodej investičního zlata. Pokud patříte mezi vlastníky zlatých slitků nebo mincí, můžete své investice zúročit a zlato výhodně prodat. Zlato je investice, která má za cíl ochránit a rozšířit vaše finance. Když je situce na trhu výhodná, můžete jeho prodejem vydělat a peníze použít například na nákup jiných investicí, které jsou výhodné a vydělávají, například nemovitostí.

Ideální období pro prodej zlata

Česká koruna oslabila a současné ceny na burze jsou vysoké, je vhodný čas pro prodej zlata a ostatních investičních kovů, jako jsou platina, stříbro a paládium. Pokud jste majiteli takových investičních kovů, disponujete majetkem, který můžete snadno proměnit za peníze, se kterými můžete dále manipulovat.

Kde najdete nejvýhodnější výkup zlata?

Nejvýhodnější výkup zlata najdete v Praze, v druhém patře Obecního domu, na adrese nám. Republiky 1090/5. Zlaté slitky a mince zde vykupuje firma Zlaté Mince – Numismatika, která je na trhu přes 15 let a vykupuje slitky zejména od renomovaných rafinérií. Cena zlata se mění průběžně každý den a zlato tak můžete prodat za tu nejaktuálnější cenu.

Průběh prodeje zlata je velmi jednoduchý, má jen 4 fáze a sice – předání, kontrolu, fixaci ceny a výplatu. U výkupu zlata do výše 25 tisíc korun můžete zlato fyzicky přinést a vrátit se domů s hotovostí. U výkupu nad 25 tisíc korun probíhá vše v daném místě a peníze dostanete na bankovní účet. Celý proces je snadný a umožní vám nejrychlejší a nejvýhodnější cestou proměnit zlato v peníze, kterými můžete disponovat. Pokud jste doposud čekali na okamžik, kdy se vaše investice do zlata zúročí, nyní je vhodná doba, zajistěte jeho výhodný prodej a uděláte výhodný obchod, který vám vynese zisk.