Plastové kelímky usnadní úklid po velké párty

Ostatní

Pořádání párty ve velkém stylu není nic snadného. Stojí to spoustu úsilí, peněz, nervů a zařizování. Ani při pořádání malé párty se nevyhnete určité dávce stresu. Když konečně vše zařídíte a párty je v plném proudu, zjistíte, že jste spoustu věcí měli udělat jinak a jednou z nich je výběr nádobí.

Díky kelímkům předejdete rozbíjení nádobí

Rozbité nádobí je jednou z věcí, která se přihodí téměř na každé párty. Stoupající spotřeba alkoholu, bujaré veselí vedou k určité ztrátě sebekontroly, kdy hosté přestanou být opatrní. Shozený pohár s vínem ze stolu nebo vylétnutá sklenice z ruky ve chvíli, kdy host při vyprávění veselé historky rozmachuje rukama jsou nejčastějšími „nešťastnými příhodami“, kdy přicházíte o své nádobí.

Plastové kelímky jsou ideální alternativou, jak o své sklenice, poháry a hrníčky nepřijít. Jsou investicí, která se rozhodně vrátí, protože nákup nových sklenic a hrníčků vyjde podstatně dráže.

Dalším rizikem, které při rozbíjení nádobí na párty hrozí je zranění některého z vašich hostů. Ačkoli se snažíte všechny střepy uklidit, téměř vždy zůstane nějaký skrytý. Zranění, i když není vážné, může zcela pokazit veselou atmosféru vaší párty.

Kelímek na nápoj je ideálním řešením na každou párty.

Druhý den vás čeká minimální úklid

Druhý den po párty čeká každého hostitele nemilá povinnost a tou je úklid. Ačkoli existují společnosti, které se úklidem zabývají, ruku na srdce, kolik z nás je opravdu využívá?

O celodenní stání u dřezu nebo neustálé naplňování myčky je další věcí, kterou rozhodně nechcete dělat druhý den po párty. Díky použitým kelímkům se doba úklidu může zkrátit až o polovinu a vy si po zbytek dne můžete užívat klid a relax.

Na webu jarico.cz objevíte nejen velký výběr kelímků, ale také jednorázového gastro nádobí.