Ať žijí ploty z betonu

Ostatní

Plot pro většinu lidí znamená bezpečí, soukromí a ochranu členů rodiny i jejího majetku. Nemusíte mít kolem domu třímetrovou zeď, abyste se cítili bezpečně, stačí vsadit na kvalitní plot, který nezklame vaši důvěru. Okrasným a zároveň odolným a praktickým řešením jsou betonové ploty. Tento typ oplocení vás jistě zaujme svou výjimečnou odolností při potřebě nulové údržby. Betonové ploty jsou velmi odolné vůči mechanickému působení, nevadí jim ani povětrnostní vlivy. Jsou velmi pevné, zároveň se navzdory betonu nemusíte bát ani vzhledu plotu.

Nebojte se betonu

Betonový plot je sice vyroben z betonu, ale díky použitým moderním technologiím při výrobě si můžete vybrat dokonce z několika designových dekorů. Nejoblíbenějším je dlouhodobě štípaný kámen. Dekor si navíc můžete vybrat v jednostranném či oboustranném provedení. Vedle dekoru si každý volí také barvu oplocení, jeho výšku a samozřejmě také tvar zakončení plotu. Betonový plot můžete mít rovný, do oblouku, s okrasnou mřížkou, nebo zvolte netradiční zakončení dřevěnými latěmi. Ty pomáhají plotu opticky se odlehčit, můžete je použít i mezi plotové dílce jako dekorativní prvek.

Montáž plotu není složitá, jednotlivé dílce jsou ale těžké a při manipulaci s nimi je zapotřebí dvou až tří párů rukou, z toho důvodu je lepší nechat stavbu plotu na profesionálech. Chcete-li mít jistotu, že vše proběhne podle vašich představ, vsaďte na zkušenou firmu Kulkabex, s.r.o. Stavbě betonových plotů se věnuje již celou řadu let, o čemž svědčí i bohatá galerie realizací. S výběrem vám poradí, ve vzorkové prodejně si můžete ukázky oplocení prohlédnout a pokud si potřebujete lépe představit, jak bude výsledný plot vypadat, použijte vizualizaci on-line, která podle zadaných parametrů vykreslí betonový plot kolem vzorového domu. Už tedy neváhejte a domluvte si realizaci vašeho betonového plotu i vy.