Plánujete svatbu a nechcete se omezovat? Prožijte svůj den snů a peníze neřešte

Ostatní

Svatba je událost, kterou drtivá většina lidí prožije jen jedinkrát za život. Není se tak čemu divit, že pokud už se k takovému kroku odhodláte, chcete si tento den užít na maximum. Co určitě nechcete, je řešit nějaký finanční strop a díly nedostatku peněz v rozpočtu se o něco ochuzovat.

Svatba není zadarmo

Na tom se jistě shodneme. I když je to jen jeden den, chcete na něho vzpomínat celý život. A přejete si, aby byl do posledního detailu perfektní. Jenže to něco stojí a čím vyšší máte nároky, tím vyšší částku si na svoji svatbu musíte připravit.

Možná máte nějaké peníze naspořené, ale už teď víte, že to nebude stačit. Nechcete se omezovat, ale nezvládáte našetřit tolik, aby vaše úspory pokryly všechny výdaje za svatební den. Dnes není problém si půjčit a půjčka na cokoli pokryje i svatební výdaje.

Jaké máte nároky?

Pokud jde o výdaje spojené se svatbou, hodně záleží na tom, jaké máte představy a jak moc jste nároční. Zatímco někdo se spokojí s menší svatbou a drží se při zemi, jiný nechce utahovat opasky a naopak se chce pěkně rozšoupnout.

Možná už máte představu a víte, že vaše svatba vyjde na několik desítek tisíc korun. Možná to ale bude ještě více a tehdy vám půjčka 200 000 přijde vhod. Zajistí dostatečný finanční polštář, o který se budete moci při plánování svatby opřít.

Proč čekat?

Žádost o půjčku není složitá. Jelikož je to půjčka na OP, nevyžaduje hromadu dokladů a zdlouhavé papírování, které by celý proces ještě více zdrželo. Celou žádost zvládnete vyplnit během pár minut, následně si budete moci vybrat z nabídek a najít přesně tu, která vám bude vyhovovat. Po odeslání žádosti zpravidla už do druhého dne víte, na čem jste. Pokud bude půjčka schválena, můžete peníze do několika hodin začít investovat.