Úklidové stroje mají mnoho výhod

Ostatní

Smetáky, mopy – prodávají se v mnoha provedeních a některé dokonce zaručují dokonalou čistotu. Nestojí moc peněz a svůj účel splní. Ovšem firmy, které si myslí, že takto šetří finance, ve výsledku moc neušetří.

Komerční čisticí zařízení dokáže odstranit špínu, prach, mastnotu a špínu za zlomek času, který někdo zabere k ručnímu zametení nebo vydrhnutí oblasti. Dnešní automatické myčky a průmyslové zametací stroje jsou tiché, mají baterie s dlouhou výdrží a eliminují bezpečnostní rizika spojená s mopy a smetáky.

Proč dát přednost úklidové technice?

Říká se, že čas jsou peníze. Při čištění velkých ploch jsou mopy a smetáky neefektivní, navíc nezajistí takovou čistotu jako úklidové stroje:

  • Bakterie a nečistotu pracovník spíše rozmazává po povrchu
  • Kluzký povrch, který zůstane po čištění mopem, může způsobit nehody
    ( více než polovina zranění uklouznutím, zakopnutím nebo pádem je způsobena problémem s povrchem pro chůzi)
  • Jsou náročné na práci – malý úklidový stroj může snadno čistit pod stoly a do rohů, což operátorovi šetří čas, který ztrácí čas stěhováním nábytku nebo ručním čištěním

Scrubmaster patří úklidové stroje, které využívá již mnoho firem i soukromých subjektů.

Se scrubmastery dosáhnete téměř dokonale čisté podlahy

Chtěli byste, aby vaše podlahy byly čisté z 60 procent nebo z 95 procent? Prach a nečistoty představují bezpečnostní riziko pro zákazníky a zaměstnance. Při úklidu mopem a kbelíkem platí, že čím více čistíte, tím je voda špinavější. Úklidová technika na čištění podlah zanechá vaše podlahy čistší a hygieničtější.

Zajistěte stoje pro vnitřní a venkovní úklid

Na úklid venkovních prostor je ideální legendární a spolehlivý vůz multicar. Variabilnost nástaveb umožňuje uživateli používat vůz k mnoha rlzným činnostem.

Zajistěte si i vy svou úklidovou techniku na unikont.cz.