Autorizovaný servis ILIFE

Ostatní

Již nyní mohou všichni uživatelé zařízení ILIFE těžit ze služby poskytované v zemi. To je dobrá zpráva zejména pro ty, kteří se rozhodli koupit čisticí robot přímo z Číny, bez záruční podpory.

Oficiální zástupce výrobce čisticích robotů ILIFE, štětínská společnost Polor Sp. z o.o., oznámila zavedení nové služby: „ILIFE – autorizovaný servis ILIFE“. Je určen majitelům vysávacích robotů ILIFE zakoupených před otevřením oficiální zastoupení v Polsku (tj. Září 2018) a vztahuje se na zařízení, na která se nevztahuje záruka polského distributora a pozáruční roboty. Toto řešení je poctou značky uživatelům, kteří sáhli po robotech ILIFE na základě společných doporučení, aniž by věnovali pozornost otázce záruky poskytované v zahraničí – což vytváří další náklady na dopravu a prodlužuje dobu čekání na opravu. To platí zejména pro zařízení zakoupená v čínských obchodech a aukčních webech.

V takovém případě poskytuje český zástupce ILIFE bezplatnou diagnostiku a posouzení, zda porucha vyžaduje zásah servisního technika nebo ji může provést sám uživatel, aniž by bylo nutné vynaložit další náklady na dopravu. Veškeré opravy provádí autorizované servisní středisko s použitím originálních dílů a na práce se vztahuje 3měsíční záruka.. Uživatelé robotů ILIFE po registraci ke službě „ILIFE – SLUŽBA PRO KAŽDÉHO“ získají další slevu na nákup originálního příslušenství a spotřebního materiálu.

Autorizovaný servis ILIFE

Služba „ILIFE – SLUŽBA PRO KAŽDÉHO“ se vztahuje na modely vysávacích robotů: ILIFE A4s, V5s Pro, A7, V7s Plus, V8s, A8. Tento program je podporován výrobcem ILIFE INNOVATION LTD, proto jsou náklady na díly a opravy preferenční. Chcete-li použít web ILIFE-ČESKO, navštivte stránky 24doma.cz

Společnost se nebojí velkého přílivu poškozených robotů. Analyzované procento poruch dosud vyrobených robotů nepřesahuje 1–2 procent.

Problémy se zařízeními jsou často závady vyplývající z nedostatku průběžné údržby, na kterou v případě robotů zapomínáme a kterou by měl uživatel pravidelně provádět sám. Často se jedná o problém s ucpaným vzduchovým filtrem, zamotanými vlasy v hnacích kolech nebo kartáči, zhoršením funkce zařízení bez nutnosti servisního zásahu.

Před odesláním zařízení naše služba požadavek analyzuje a na základě popisu poskytne tipy na možné příčiny poruchy. Pokud problém vyřešíme „poštou nebo telefonicky“, nevzniknou zájemci žádné náklady. Doporučuji se porozhlédnout po jejich internetové straně a přečíst si o tom více.