Odhalte sebevědomí pod oblečením

Tipy & rady

Jakékoliv oblečení si dáte na vrch, vždy nosníkem vašeho výsledného outfitu a samozřejmě i sebevědomí je spodní prádlo – dámské kalhotky a pánské boxerky, na těchto kouscích oblečení záleží víc, než byste si mohli myslet. Esenciální složka dámského outfitu – dámské kalhotky. Nosník sebevědomí pro každého muže – pánské boxerky. Správný výběr spodního prádla vám dokonale a instantně zvýší úroveň sebelásky, poskytne vám patřičný komfort a vytvaruje případné nedostatky a vyzdvihne přednosti.

Jak si vybrat ty pravé dámské kalhotky?

Na trhu existuje nepřeberné množství střihů a druhů, barev a materiálů a proto je třeba si hned na začátku ujasnit, co od svého spodního prádla očekáváte, jaké by mělo být a přizpůsobit to rozměrům svého těla kvůli správné velikosti – aby vám jednoduše padlo jako ulité.

Pokud si nepřejete, aby vaše spodní prádlo bylo viditelné ani pod těsným oblečením, aby vás nikde neškrtilo, prostě abyste o něm vůbec nevěděla – zkuste kalhotky střihu thongs. Jsou téměř neviditelné a pohodlné!

Pokud jste fanynkou klasického stylu, určitě vám nahrají do karet bikini nebo kalhotky francouzského střihu, které kromě extrémně jemného materiálu poskytují i ​​komfort přímo na tělo, ale jejich švy jsou viditelné, proto se hodí pod ne tak vypasované oblečení.

Nejste fanynkou nízkých střihů? Kalhotky s vysokým pasem šikovně schovají bříško, vytvarují nelichotivé partie a vaše sebevědomí okamžitě stoupne.

Výběr dámského spodního prádla není třeba brát na lehkou váhu, ale ani ponožky ne. Víte o tom, že ponožky také o člověku řeknou hodně? Stačí si začít všímat, kolik lidí chodí v nevzhledných párech ponožek, děravé, vyprané, absolutně nevkusné do obuvi. Proto ani dámské ponožky nejsou výjimkou, ale stále to můžete změnit! Stačí si vybírat ponožky z kvalitních materiálů jako je například bavlna nebo bambus, vsadit na decentnost – určitě vaše ponožky se sněhuláky nejsou vkusné ani vtipné k elegantnímu obleku. Dámské ponožky jsou věc, do které se vyplatí investovat. Pokud je však nenosíte a místo nich používáte punčochové ponožky, i ty se dají nosit vkusné a kvalitní. Není nic horšího než oranžová chodidla v lodičkách, milé dámy!

Pánské boxerky – ani volné ani vypasované, dokonalé

Dokonalý kus pánského spodního prádla – ano, to jsou pánské boxerky. Jsou to trendy univerzální kousky, za které se opravdu nemusíte stydět ani před partnerkou a ani sám před sebou. Pánské boxerky z kvalitního materiálu a správné velikosti – to je něco, co si zasloužíte. Stačí vám k tomu, abyste věděli, jakou máte velikost a už můžete vybírat vše ostatní jen podle vašeho vkusu a uvážení. Jsou přiléhavé, trochu volné, trošku tvarované, přesně takové, abyste je mohli nosit pod všechno oblečení, co si jen usmyslíte – rifle, pod kalhoty s partnerkou do divadla či v nich být jen tak, doma, v komfortu, luxusu a pohodlí.

Na spodním prádle záleží a je nosným kamenem vašeho úspěchu ve všem, co si zamanete. Protože dobrý pocit ze sebe sama je klíčem k tomu všemu. I ponožky o vás vytvoří nějaké mínění v očích lidí, co vás denně vidí. Nepodceňujte i tyto zdánlivé maličkosti a honem na nákupy! Váš šatník a hlavně vy si budete vděční za nové dámské ponožky, kalhotky nebo boxerky! A když jste obzvlášť crazy, zkuste si veselé kalhotky, přicházející jako svěží vítr do světa spodního prádla.