Zaplo půjčí lidem i o víkendu ihned! Jak to dokáže?

Tipy & rady

Všimli jste si, že všechny problémy a katastrofy se obvykle stávají o víkendu, ve svátek, o dovolené, prostě ve chvíli, kdy se to opravdu hodí úplně nejméně. A stejně je to i s neodkladnou potřebou peněz na něco, co do pracovního dne nepočká. Naštěstí dnes už si můžete půjčit v podstatě kdykoliv a klidně i z druhého konce světa. Stačí být online a mít u sebe potřebné dokumenty.

I o víkendu to jde zadarmo

Pokud jste si zatím půjčovat nemuseli, případně jste si půjčili u jiného subjektu, můžete vyzkoušet tzv. první půjčku zdarma. I taková půjčka nonstop řeší finanční tíseň, do které jste se dostali. V případě, že potřebujete peníze jen na krátkou dobu, abyste odstranili akutní problém, a stačí vám jen menší částka, pak se nabízí možnost využít tzv. první půjčku zdarma. U takové půjčky totiž splatíte pouhou jistinu bez úroku i jakýchkoliv poplatků. Například Zaplo ji nabízí na jeden měsíc do částky až 16 tisíc. Úroky začnete hradit až ve chvíli, kdy nedodržíte termín splatnosti, pak se ale půjčka prodraží.

Pokud nemůžete čekat na peníze až do rána, pak si můžete sjednat u Zaplo půjčku v noci, klidně i ve svátek. Když jste ve stresu, a nepotřebujete finance v noci nebo ve svátek, tak je nejlepší porovnat si parametry jednotlivých půjček za pomoci některého ze srovnávačů finančních produktů. Vše se schvaluje online a rychle, takže vyplnit žádost o půjčku o víkendu by neměl být žádný problém ani pro studenty, seniory nebo OSVČ. Prokázat se můžete pomocí bankovní identity a musíte také počítat s prověřením v registrech dlužníků.

Pozor na to, kde si půjčujete!

Vzhledem k tomu, Česká národní banka (ČNB) snížila základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na aktuálních 6,25 %. Dá se tak očekávat, že nabídka půjček se bude neustále rozšiřovat. Ale dejte si pozor a nikdy si nepůjčujte od neznámých firem, nebo společností, které na to dokonce ani nemají patřičnou licenci. Zatímco bank je u nás jen několik, nebankovních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů je mnohem více. Jejich pravidelně aktualizovaný seznam zveřejňuje také ČNB.