Zábava – jak se na ní dá ušetřit? 2

Finance Novinky Ostatní Tipy & rady Zajímavosti

K životu prostě zábava patří, potřebujete si odpočinout, vypnout, užít si, pobavit se, dělat to, co máte rádi. Ať už jde o kino, divadlo, koncert, cestování, návštěva wellness nebo jednoduchého rodinného výletu. Všechno dnes stojí nějaké ty peníze, a když máte napnutý rozpočet, bude těžší najít nějaké peníze na zábavu. A takový rodinný výlet, to už je vysoká investice. Někdy také návštěva kina, s popcornem a skleničkou po kině vyjde draho. Jak šetřit a nevzdat se úplně zábavy?

Koncerty zdarma

Během letních měsíců je spousta městských slavností, akcí pod širým nebem, které jsou buďto zadarmo nebo jen za „pár korun“. Na jednom pódiu během večera můžete vidět spoustu více či méně známých kapel a užít si tak parádní odpoledne a večer a to za minimum financí.

Choďte do knihovny

Máte rádi knihy a čtení je pro vás také zábava? Knihy nekupujte, ale zaregistrujte se do knihovny. Za jednorázový poplatek si můžete celý rok půjčovat knihy, které chcete. Dostanete se tak ke spoustě titulů, nových, starších a podobně. Ušetříte nemalou finanční částku.