Čistiace utierky Mewa s kompletným servisom pre trvalú udržateľnosť každodennej práce

Podnikání

Každý, kto musí každý deň efektívne a naplno pracovať, dobre vie, ako je dôležité mať po svojom boku dobrých pomocníkov. Občas je nutné rýchlo zotrieť stopy od oleja, vody alebo prach. Z tohto dôvodu sú skvelou posilou v práci čistiace utierky Mewa s kompletným servisom, ktorý funguje ako kolobeh. Zákazníci si utierky podľa potreby objednávajú, Mewa ich včas privezie a po použití sa dávajú do kontajnera SaCon®, ktorý majú zákazníci k dispozícii. Naši vodiči potom kontajnery vyzdvihnú, spoločnosť Mewa utierky ekologicky vyperie a doručí znova čisté. Spoločnosť Mewa má v ponuke čistiace utierky pre rôzne oblasti využitia. Pre znečistenie od olejov, tukov, farieb a rozpúšťadiel, ale aj pre jemné čistenie citlivých povrchov. Čistiace utierky sú ideálne pre použitie v priemysle, výrobe, dielňach a v remeselníckych firmách. S malými látkovými pomocníkmi je práca oveľa jednoduchšia.

Digitálna transformácia je prioritou

Spoločnosť Mewa smeruje dopredu tiež digitálne. Servisní vodiči sú v pobočkách aj na cestách prepojení so zákazníkmi vďaka mobilným zariadeniam. Týmto spôsobom možno priamo riešiť rôzne otázky, objednávky alebo vrátenie tovaru. Zhromaždené informácie sú odosielané do centrálnej databázy spoločnosti Mewa v reálnom čase, čo umožňuje ekologicky a ekonomicky vyhovujúcu logistiku. Ako keby ste mali k dispozícii škriatkov, malých pomocníkov. V spoločnosti Mewa je ale všetko skutočné, hmatateľné a výhodné pre zákazníkov. 

Zdieľanie textilu s dlhou tradíciou

Stále existuje veľa podnikov, ktoré používajú výrobky na jedno použitie. To ale nie je ani udržateľné, ani ekonomické. Spoločnosť Mewa už 113 rokov ponúka čistiace utierky s kompletným servisom. Utierky s mimoriadne dlhou životnosťou možno až 50-krát vyprať a znovu použiť. Kompletný servis znamená mať k dispozícii čistiace utierky kedykoľvek ich potrebujete, bez toho aby ste ich museli vlastniť. Uzavretý cyklus prenájmu utierok Mewa vykazuje v porovnaní s jednorazovým materiálom alebo utierkami na jedno použitie lepšiu ekologickú rovnováhu v celom pracovnom postupe. V porovnaní s využitím papierových utierok sa navyše doba čistenia skráti až o 35%.