Zábava – jak se na ní dá ušetřit? 3

Finance Ostatní Tipy & rady Zajímavosti

K životu prostě zábava patří, potřebujete si odpočinout, vypnout, užít si, pobavit se, dělat to, co máte rádi. Ať už jde o kino, divadlo, koncert, cestování, návštěva wellness nebo jednoduchého rodinného výletu. Všechno dnes stojí nějaké ty peníze, a když máte napnutý rozpočet, bude těžší najít nějaké peníze na zábavu. A takový rodinný výlet, to už je vysoká investice. Někdy také návštěva kina, s popcornem a skleničkou po kině vyjde draho. Jak šetřit a nevzdat se úplně zábavy?

Na výlet

Nemusíte platit za výlet vysoké finanční částky, jen je třeba se zamyslet. V létě můžete na kole nebo pěšky na piknik, do hor, projít se lesem a mnoho dalšího. Můžete se vydat na výlet do města, zříceniny hradů, pevnosti a mnoho dalšího. Existuje spousta možností, jak nezaplatit za výlet nic nebo jen minimum.

Volné vstupy

Existují dny, kdy nemusíte nic za vstupné platit. Bývá to Muzejní noc, Dny evropského dědictví, Noc kostelů a mnoho dalších a dalších. V tyto dny se můžete dostat do hradů, zámků a podobně zadarmo. Stačí vše jen sledovat.