S fotopastí budete vědět o každém nezvaném návštěvníkovi

Ostatní

Je nepříjemná představa, že se někdo dostane na váš pozemek v době vaší nepřítomnosti. Je dobře známé, že si zloději nejprve dobře obhlídnou nemovitost, kterou chtějí vyloupit. Pokud nemáte žádné zabezpečení, zlodějům tím usnadňujete jejich práci. Je důležité se chránit a to obzvláště v dnešní době, ve které kriminalita stále roste. Můžete vědět o každém, kdo se na váš pozemek dostane, stačí si zajistit kvalitní fotopast.

Fotopasti nic neunikne

Dnes už jsou fotopasti velmi levná a snadno dostupná zařízení, která si můžete umístit na pozemek a mít ho pod kontrolou. Na rozdíl od kamer se fotopasti dávají na strom a díky svému maskovanému vzhledu si jich nikdo nevšimne. Když někdo vkročí na váš pozemek, fotopast ho ihned zaznamená. Skvělé je, že nezaznamenává v kuse, ale jen tehdy, když se někdo dostane do zorného pole fotopasti. Fotopast zjistí přtomnost vetřelců za pomoci citlivého PIR čidla. Toto čidlo reaguje na tepelný pohyb, takže když se na místo dostane jakýkoliv člověk nebo zvíře, vy o tom budete vědět. Fotopast funguje díky nočnímu přísvitu i v nočních hodinách. Sami si nastavíte, kdy má být aktivní. Pořizovat může nejen snímky, ale i videa. Záznam z fotopasti se ukládá na paměťovou kartu. Pokud si pořídíte fotopast s LCD displejem, můžete si záznam prohlížet přímo na těle fotopasti nebo si fotopast propojit třeba s počítačem nebo televizí.

Pro ochranu majetku je vhodné zvolit GSM fotopasti. Jedná se o fotopasti, které vám pořízený záznam ihned odešlou na telefon nebo a email. S těmito fotopastmi budete okamžitě vědět o každé hrozbě. Náhle budete vědět, jestli se vám po pozemku proběhl pes, sousedova kočka nebo třeba zloděj. Ze široké nabídky kvalitních fotopastí si můžete vybírat na Fotopast.eu.