Proč firmy upřednostňují software na míru?

Ostatní

Hledáte software, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy a přispěje k jejímu růstu? V tom případě se nabízí řešení v podobě softwaru na míru. Ne nadarmo je využití softwaru na míru je ve firmách stále častější. Popularita softwaru na míru spočívá zejména v nabízených výhodách. Software na míru v porovnání s krabicovým řešením totiž dokáže lépe uspokojit očekávání a skutečné potřeby firmy. IT řešení na míru však přináší i řadu dalších výhod.

Software na míru uspokojuje potřeby firmy

Hlavní výhoda softwaru vyvinutého na míru spočívá zejména v jeho jedinečnosti. Software na míru je totiž navržen na míru potřebám firmy, takže disponuje všemi potřebnými funkcemi, které firma ke své činnosti potřebuje. Oproti krabicovému řešení tak nemá software na míru žádná omezení. Navržený software pro řízení firmy zároveň umožňuje rychlou adaptaci na trh, jelikož lze snadno a rychle implementovat potřebné změny či další funkce.

Zvýšení efektivity práce

Mnoho firem po softwaru na míru sahá také z důvodu potřeby zvýšit efektivitu a produktivitu práce. Software na míru totiž představuje nástroj, který dokáže zvýšit efektivitu práce téměř ihned po nasazení. Oproti krabicovému řešení je software na míru více uživatelsky přívětivý a nedisponuje nadbytečnými funkcemi, které práci se softwarem pouze ztěžují. IT řešení na míru navíc používá jazyk, který je specifický pro vaši firmu a zaměstnance.

Software na míru je majetkem firmy

Na softwaru na míru firmy oceňují také jeho vlastnictví. Vývoj softwaru na míru se totiž stává vlastnictvím firmy. Oproti krabicovému řešení tak není potřeba za využívání softwaru platit měsíční či roční poplatky. Vlastnictví vlastního IT řešení pro firmy nakonec zvyšuje nejen konkurenceschopnost firmy, ale také její hodnotu v případě prodeje.

V případě, že jste přesvědčeni o tom, že software na míru by neměl ve vaší firmě chybět, pak více informací o jeho výhodách najdete na webových stránkách společnosti Memos.