Jak se stát lepším finančním poradcem? Spolupracujte se silným broker poolem

Ostatní

Práce finančních poradců je často podceňovaná, jsou to profesionálové, kteří se musí skvěle orientovat ve svém oboru, mít široký přehled a neustále se vzdělávat, aby mohli držet krok s ostatními a s vývojem trhu. Když se poradce sejde s klientem, jeho cílem je najít pro něj to nejlepší řešení. Ne vždy je to snadné, ovšem pokud spolupracujete se silným broker poolem, bude vaše práce jednodušší než pro poradce, kteří žádný broker pool nevyužívají. Pokud žádný nevyužíváte, je to velká chyba, měli byste poznat populární broker pool BrokerTrust. Jde o nejsilnější a největší broker pool v Česku.

Někteří poradci si myslí, že jim broker pool přinese do jejich podnikání omezení, ale to je omyl. Broker pool je naopak cesta k větší svobodě a většímu množství možností. Mnoho poradců má velmi malé provize a je to způsobeno tím, že spolupracují s jednotlivými institucemi, které jim dávají za klienty jen mizivé provize. Při spolupráci s brokerpoolem budete mít provize podstatně větší, vzhledem k velikosti má BrokerTrust s jednotlivými institucemi vyjednané mnohem lepší podmínky. Není divu, že s ním spolupracuje více jak 2500 poradců. Budete mít možnost si svobodně nastavit své podnikání, provize i strukturu firmy.

Chytré nástroje jsou základem

Hledání správného řešení pro klienta je dnes nemožné bez správných nástrojů, které dokáží snadno spočítat to nejlepší řešení, ať už hledáte pro klienta vhodné pojištění, investici, úvěr nebo cokoliv dalšího. S profesionálními nástroji vaše práce profesionálně nejen vypadá, ale i je. Můžete přímo před očima klienta ukazovat možnosti, jaké se mu nabízí, dělat simulace a představení produktů. Z nástrojů se vám nabízí Chytrá asistentka, Investiční platforma, Srovnání finančních produktů, Úvěrová platforma a Sjednavač pojištění. Všechny tyto nástroje lze používat v počítači, laptopu, tabletu, ale i telefonu. Jsou kompatibilní pro všechny operační systémy a pokud je budete využívat, ušetříte si čas, starosti a vždy budete vědět, že pro klienty využíváte to nejlepší, co se vám na trhu nabízí.