Nechte svůj vůz ekologicky zlikvidovat u ověřené firmy

Ostatní

Bohužel zatím neexistují vozy, které by vydržely věčně a tak přijde den, kdy je potřeba je ekologicky zlikvidovat. Pokud si myslíte, že na likvidaci vozu není co pokazit, tak jste na omylu. Mnoho lidí naletí různým překupníkům, kteří jejich vůz pouze přeprodají do zahraničí a tím si koledují o problémy. Jiné firmy vám vůz zlikvidují, ale udělají to pouze zdarma. Zvolte vždy kvalitní certifikovanou společnost, které má reference, je certifikovaná a za likvidaci vám zaplatí.

Na koho se obrátit? Zvolte Sbohemauto.cz

Na Sbohemauto.cz naleznete plně certifikovanou společnost, která provádí profesionální likvidaci autovraků. Likviduje jak osobní, tak i nákladní vozidla. Při své práci využívá výhradně akreditovaná recyklační centra pro sběr a ekologickou likvidaci autovraků podle aktuálních norem a předpisů.

Ekologická likvidace auta u této společnosti se vyplatí hned z několika důvodů. Tím prvním je, že si pro váš vůz přijede. Ať už máte pojízdný vůz nebo nepojízdný autovrak, nikam ho dopravovat nemusíte, společnost si pro něj zdarma přijede kamkoliv po České republice. Společnost můžete zdarma kontaktovat na telefonní lince 800101215 a ověřit si výkupní cenu vašeho vozu. Každý vůz má nějakou hodnotu, i když už je starý a je fér, abyste za něj dostali peníze. Společnost vám za váš vůz může vyplatit až 5 tisíc korun. Každý zákazník navíc získá jako bonus poukaz na nákup nového vozu značky Opel v hodnotě 10 tisíc korun.

Když společnost kontaktujete a budete souhlasit s její nabídkou, pracovník si pro vaše auto přijede a při odtahu vám vystaví potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. Toto potvrzení je nezbytné pro odhlášení vozidla z evidence silničních vozidel. Vždy se vyplatí obrátit na někoho, u koho je ekologická likvidace vozidel cena výhodná. Zvolte specialisty na sbohemauto.cz, kteří jsou tu pro vás 24 hodin denně, 365 dní v roce.