Dovolená v Chorvatsku

Tipy & rady

Nejen Češi, ale i další Evropané si oblíbili chorvatské pobřeží omývané průzračnými vodami Jaderského moře. Chorvatsko ovšem nenabízí pouze krásné koupání, ale také úžasnou přírodu, zejména ve svých národních parcích. Patříte-li mezi ostatní nadšené obdivovatele této země, máte možnost si zajistit ubytování v předstihu, a to na největším a nejlepším českém katalogu soukromého ubytování v Chorvatsku. Najdete zde apartmány chorvatsko, v nichž si budete moci domlouvat podmínky ubytování přímo s jejich majiteli.

Jak se v katalogu orientovat?

Prvním krokem je shoda všech členů rodiny na destinaci, ve které budete chtít strávit svou příští dovolenou. Po otevření katalogu uvedete do příslušné kolonky nejprve region, poté termín svého pobytu, počet osob, pro které budete chtít ubytování zajistit a nakonec svou e-mailovou adresu. Tento poslední údaj je důležitý, jelikož vám na e-mail budou posílat své nabídky majitelé nejrůznějších ubytovacích zařízení, především apartmánů. To je největší výhoda katalogu, neboť vše budete dojednávat přímo s majitelem objektu. Vyhnete se tak jednání s cestovkou, která si za zprostředkování vyúčtuje provizi.

Co vše v katalogu najdete?

Vedle nabídek ubytování nabízí katalog například pomoc řidičům, kteří se vydají na cestu do Chorvatska vlastním autem. Najdou zde mapy nejen celého Chorvatska, ale také jeho ostrovů či národních parků. Katalog přináší také aktuální informace o dopravní situaci na jednotlivých trasách, o nových silnicích, objížďkách či dopravních zácpách. Užitečné jsou také informace o počasí v chorvatsku. Dokonce si můžete zjistit, jak bude ve vašem cílovém regionu v době vaší dovolené. Budete-li si vybírat apartmán, který by vám vyhovoval, pomůže vám s výběrem novinka, kterou je videoprezentace. Ta vám ukáže daný objekt jak z vnějšího pohledu, tak i jeho interiér a vybavení. Další pomocí je „fórum“, které je rovněž součástí katalogu. Zde si můžete přečíst názory ostatních, nebo si vyměňovat své postřehy a rady.