Nutné vybavení pro poskytování polygrafických služeb

Ostatní

Poskytování polygrafických služeb je činnost, která se neobejde bez adekvátní techniky. Pokud se polygrafii věnujete nebo chcete jen do firmy pořídit zařízení, které vám umožní potisk libovolných předmětů, měli byste být seznámeni s produkty, které se pro potisk používají. Nejde jen o tiskárny, ale také o lisy, plotry a další.

Termolisy

Termotransférové lisy jsou přístroje, které vám umožní přenos tisku na širokou škálu předmětů s plochým povrchem. Můžete si s jejich pomocí snadno potisknout trička, bundy, čepice, ale i další textil. Tyto stroje mají široký teplotní rozsah. Nejlepším místem pro jejich pořízení je specializovaný eshop Termolisy.cz, kde najdete profesionální značkové termolisy Marta.

Pokud budete chtít potisknout komplikovanější předměty, budete muset použít termolis na 3D potisk. V eshopu si můžete vybrat Tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk. Tento přístroj vám umožní vytvořit potisk na komplikovanějších předmětech, jako jsou hrnky, kryty mobilních telefonů, přívěsky, talíře a další. Tento lis je multifunkční a umí potisknout více předmětů najednou. Při potisku se ze zařízení odsaje veškerý vzduch, to vytvoří vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět k potisku přímo na předlohu. Přístroj má dvě topné desky s možností volby práce.

Řezací plotry

Pokud chcete vytvářet komplikované výtisky, budete muset pořídit řezací plotry, které zajistí skvěle odvedenou práci. Můžete tisknout výtvory s rozmanitým povrchem, vzory a výřezy. Plotr svými funkcemi hravě překonává běžné tiskárny. Většina lidí hledá kreslící a řezací plotr, nabízí se vám na výběr hned celá řada vysoce kvalitních plotrů a pořídit k nim můžete i řezací nože. Pokud pořizujete plotr poprvé, v eshopu vám rádi s výběrem pomohou.