Jaké jsou možnosti ubytování v Chorvatsku?

Ostatní

Pokud vyrazíte na dovolenou do Chorvatska, můžete využít různé možnosti, kde se ubytovat. V nabídce naleznete, jak ubytování v hotelech či hotelových komplexech, tak i v apartmánech nebo apartmánových vilách nebo v kempech. Pokud dáváte přednost klidu, můžete využít možnost ubytovat se v soukromí. Široký výběr naleznete na portálu ubytovanivchorvatsku.cz.

Ubytování v hotelu

Pokud hledáte luxus a kvalitní služby, volte ubytování chorvatsko v některém z hotelů či hotelových komplexů. Tuto možnost vyhledávají také rodiny s dětmi, neboť pro ty nejmenší je zde připravená celá řada animačních programů. Většina velkých hotelů také nabízí hotelovou pláž a hotelový bazén. Kromě toho je zde zajištěno i stravování.

Ubytování v apartmánových domech

Jestliže nepatříte mezi milovníky hotelového ruchu, můžete využít možnost ubytování apartmány chorvatsko. Kromě toho, že poskytují větší soukromí, disponují i kuchyní se základní výbavou. Můžete si tak stravu zajišťovat sami, nebo využít možnost stravování v restauraci či blízkém hotelu. Většina aprtmánových domů má i zahradu s příslušenstvím, na které je příjemné večerní posezení. Apartmánové domy se nacházejí jak ve velkých, tak i menších turistických letoviscích.

Ubytování v kempu

Co se kempování týká, tak to je možné pouze v oficiálních kempech. Kempování ve volné přírodě je v Chorvatsku zakázáno. Velké kempy mají kompletní zázemí a nabízejí tak komfortní pobyt. Ve většině z nich naleznete i možnosti stravování. Kempy jsou vohdnou volbou v případě, že se na dovolenou do Chorvatska vydáte vlastním automobilem. Velké množství kempů naleznete například v Dalmácii, v Istrii, na Poreči, Umagu nebo na Kvarnerské riviéře. Kempy jsou rozděleny do kategorií a označeny hvězdičkami. Čím více hvězdiček, tím je kemp lépe vybaven.